Palnik do grzania suszenia i spiekania wymurówki pieców

Urządzenie składa się z izolowanej pokrywy dopasowanej do otworu pieca. Pokrywa może być przenoszona przez suwnice zamontowana na słupie w okolicy pieca lub na ramieniu urządzenia mobilnego.(więcej o pokrywach) W pokrywie zamocowany jest palnik oraz termopara sterująca automatyką procesu grzania.

Urządzenie pozwalające suszyć oraz spiekać spiekać wymurówkę zgodnie z zaleceniami . Automatyka palnikowa pozwala na utrzymywanie temperatury oraz odpowiedni przyrost w czasie. Możliwe jest odniesienie do kilku punktów pomiaru temperatury.

W standardzie płynna regulacja mocy zintegrowana z programowalnym regulatorem temperatury.

  • Wszystkie urządzenia produkowane są w zgodzie z normą PN-EN 746-2:2010.
  • Każde urządzenie składa się z podstawowych części: Palnika gazowego, pokrywy lub mocowania palnika, ścieżki przygotowania gazu, wentylatora, Szafy sterowniczej z automatyką palnikową, ramy urządzenia, przewodów gazowych oraz powietrznych.
  • Oferujemy urządzenie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta zarówno pod względem parametrów jak i kształtu i rozmiaru.
  • Gwarantujemy konkurencyjny ceny i szybki serwis gwarancyjny
  • Oferujemy modernizacje  oraz serwis istniejących palników gazowych na piecach, kotłach, podgrzewaczach, dopalaczach, pochodniach i innych.